Největší nabídka lázní a wellness na internetu

Počasí

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání
Další zájezdy naleznete na našem webovém portálu BohemianFantasy.cz.

 

Naši partneři

Regionální centrum Olomouc - reklama
 
BEA Olomouc - reklama
 
MVŠO - reklama
 
TESCOSW - reklama
ID: 257416

Adventní Vídeň

Termín: 07.12. (So) - 07.12. (So) 2019

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 790 Kč

  • Romantic
Program

Procházka Vídni v neopakovatelné předvánoční atmosféře (nám. Marie Terezie, Hofburg, bazilika sv. Štěpána, Příkopy a další). Vánoční trhy, kulinářské zážitky a posezení u dobré kávy, Vás alespoň na chvíli potěší v předvánočním shonu. Vzduchem se nese vůně jehličí, horkých kaštanů, svařeného vína a skvělého punče, tóny koled podkreslují lidské hemžení, při kterém si jsou lidé tak nějak blíže, než po zbytek roku. Nastrojený vánoční strom dohlíží na stánky s tradičními pochoutkami, šperky, keramikou a nejrůznějšími vánočními dekoracemi. Vánoční trhy kromě doprovodného kulturního programu nabízí tradiční řemeslné výrobky nebo ručně vyráběné ozdoby na stromeček. Probíhají zde koncerty, pro děti jsou připravené rukodělní dílny, dke si pod dohledem šikovných instruktorů mohou vyzkoušet výrobu drobných dárků. Před  Vánoci se vídeňská náměstí mění v ty nejkrásnější pohádkové vánoční trhy. Slavnostně ozdobené stromy, ulice a obchody na nás dýchnou úžasnou vánoční atmosférou. Ve stáncích  pak můžeme ochutnat cukrovinky, vybrat si všemožné teplé nápoje, kupovat dárky, nádherné ozdoby, atd.  

Tradiční kouzlo vídeňského adventu proměňuje Radniční náměstí v rozzářenou pohádkovou krajinu. Na 150 stánků nabízí na vánočním trhu vše, co si jen můžeme přát. Slavnostně ozdobené jsou i stromy v Radničním parku kolem dokola, které plují v moři světel. Nedaleko odtud, mezi Uměleckohistorickým a Přírodovědným muzeem, láká navštěvníky vánoční vesnička na náměstí Marie Terezie. V adventním čase zde stojí asi 70 stánků s tradičními výrobky. Dalším oblíbeným místem serkání v předvánočním čase, především pro mladší návštěvníky, je romantická vánoční vesnička v areálu staré nemocnice Altes AKH. 

Starovídeňský vánoční trh ve Freyungu v centru města ctí dávné tradice. Vánoční trh se zde konal poprvé již v roce 1772. Dnes se tu prodávají výrobky uměleckých řemesel, skleněné ozdoby, tradiční betlémy a keramika. Od 16.00 hodin zní na náměstí slavnostní adventní hudba. 

Kulturní a vánoční trhy před zámkem Schönbrunn nabízí romantiku před kulisou císařského sídla. Tento podmanivý trh nabízí tradiční řemeslné výrobky, ručně vyráběné ozdoby, vánoční koncerty a bohatý program pro děti včetně vánoční dílny. 

Odjezdová místa: Praha:   05.30 hod., Benešov: 06.15 hod.,  Tábor :  07.15 hod. , Č.Budějovice 08.15 hod.
Po příjezdu do Vídně prohlídka města s průvodcem, odpoledne volno. Ve večerních hodinách odjezd.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, průvodce, program dle popisu, pojištění cestovní kanceláře dle zákona.

Cena nezahrnuje

Vstupy do památkových objektů, pojištění - komplexní pojištění Kč 28/osoba.


Procházka Vídní v neopakovatelné předvánoční atmosféře (nám. M.Terezie, Hofburg, bazilika sv. Štěpána, Příkopy a další). Vánoční trhy, kulinářské zážitky a posezení u dobré kávy Vás na chvíli potěší v předvánočním shonu. Vzduchem se nese vůně jehličí, horkých kaštanů, svařeného vína a skvělého punče, tóny koled podkreslují lidské hemžení, při kterém si jsou lidé tak nějak blíže, než po zbytek roku. Nastrojený vánoční strom dohlíží na stánky s tradičními pochoutkami, šperky, keramikou a nejrůznějšími vánočními dekoracemi. Vánoční trhy kromě doprovodného kulturního programu nabízí tradiční řemeslné výrobky nebo ručně vyráběné ozdoby na stromeček. Probíhají zde koncerty, pro děti jsou připravené rukodělné dílny, kde si pod dohledem šikovných instruktorů mohou vyzkoušet výrobu drobných dárků. 

Vídeňská náměstí se mění v ty nejkrásnější pohádkové vánoční trhy.  Radniční náměstí se proměňuje v rozzářenou pohádkovou krajinu. 150 stánků nabízí vše možné. Slavnostně ozdobené jsou i stromy v Radničním parku, které jako by pluly v moři světel. Vánoční vesnička na náměstí Marie Terezie - cca 70 stánků s tradičními výrobky a s nápady na originální dárky. Dalším oblíbeným místem, především pro mladší návštěvníky,  je romantická vesnička v areálu staré nemocnice Altes AKH. Zde jsou také k dispozici 2 dráhy na metanou. Starovídeňský vánoční trh ve Freyungu v centru města ctí staré tradice. Tento trh se zde konal poprvé v roce 1772. Adventní trh Am Hof, který je nedoleko nabízí umělecké předměty. Jistě můžeme navštívit i umělecký adventní trh na Karlově náměstí, nebo vánoční trh na Spittelbergu v idylických malých uličkách. Na těchto trzích bude poštovní  úřad s vlastní spittelbergskou vánoční poštovní známkou, jako je již dlouho ve Steyru. U ruského kola se pořádají zážitkové jízdy pro děti a je zde připraven bohatý zábavní program. Naopak vánoční trh na Štěpánském náměstí nabízí rozjímání a tradice. 

07.12. (So) 2019 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoVídeň
HotelAdventní Vídeň
Cena za osobu
Termín07.12.2019 - 07.12.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992

Katalog 2019

ERV pojišťovna

Banner ERV Evropská pojišťovna

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Termály - DOPORUČUJEME!

Nejnavštěvovanější

Maďarsko
Budapešťod 550>>
Bükfürdood 3 855>>
Německo
Německood 3 490>>
Pasovod 360>>
Itálie
Itálieod 5 990>>
Bibioneod 7 980>>
Česká republika
Česká republikaod 7 290>>
Mariánské Lázněod 1 960>>
Rakousko
Štýrsko - ostatníod 590>>
Vídeňod 590>>

Kurzy měn

Euro125.79
Americký dolar122.96
Britská libra130.11
Švýcarský frank123.07
Japonský yen10020.69
Australský dolar116.35
Bulharský leva113.19
Egyptská libra11.33
Chorvatská kuna13.47
Marocký dirham12.38
Ruský rubl10034.98
Thajský baht10072.37
Tuniský dinár17.63
Turecká lira14.15
Vytvářím objednávku...